TİYATROYA DAVET

TİYATROYA DAVET
Türk Kızılay'ı Çorlu Şubesi ve Parantez Organizasyon işbirliği ile “ 15 TEMMUZ İLKOKULU'NUN” Yapımına katkı amaçlı SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ' ni gururla sunarız.

28 Mayıs 2017 Pazar günü ALİS HARİKALAR DİYARINDA çocuk Tiyatro oyunu. 
Havuzlar Mevkii Çorlu Kültür Merkezinde (Cumhuriyet Parkı) sahnelenecektir.

Seanslar: 13:00, 15:00, 17:00. Bilet ücreti tek fiyat olarak belirlenmiş olup, 10 TL'dir.

Bu bir TÜRK KIZILAY'I ÇORLU ŞUBESİNİN etkinliği olup, 
15 Temmuz İlkokulunun Yapımına katkı amaçlı olarak düzenlenmiş olup, ayrıca bilet bağışlayarak Tiyatroya gitmemiş çocukların etkinliğimize ücretsiz olarak katılımını sağlayabilirsiniz!

Yer : Havuzlar Mevkii Çorlu Kültür Merkezi Cumhuriyet Parkı 
İrtibat:Türk Kızılay'ı Çorlu Şubesi 
Telefon : 0282 651 5019

DİĞER BAŞLIKLAR

RAMAZANI BU HİLALİN ALTINDA PAYLAŞALIMTürk Kızılay´ı Çorlu Şubesi olarak karşılıklı anlayış, hoşgörü, merhamet, yardımlaşma ve duygularının yoğun olarak yaşandığı Ramazan ayı dolasıyla her yıl olduğu gibi bu yılda belirli ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak... 19 Mayıs Atatürk´ü Anma ,Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu OlsunBasta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşları olmak üzere,Kurtuluş Savaşının tüm Kahramanlarını, Şehitlerimizi ve Gazilerimizi saygı ile anıyor, geleceğimizin teminatı olan Gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk´ü ... Minik Adımlar Projesine Büyük DestekTürk Kızılayı Çorlu Şubesi tarafından başlatılan ve 23 Nisan’da çocukları sevindirmek adına düzenlenen “Minik Adımlara Minik Destek” sosyal sorumluluk projesi kapsamında toplanan 2 bin üzerinde ayakkabı okullara teslim e... Türk Kızılay´ı Çorlu Şubesinden Özel Eğitim Sınıfına DestekTürk Kızılay´ı Çorlu Şubesi olarak Gazi İlkokulu, Mehmetçik İlk öğretim okulu ve Vali Şenol Engin İlkokulu için alınan Özel Eğitim materyallerinin teslimini gerçekleştirdik. MİNİK ADIMLARA MİNİK DESTEK KAMPANYASIBu 23 Nisan Sizde En Az Bir Çocuğu Sevindirin.