TİYATROYA DAVET

TİYATROYA DAVET
Türk Kızılay'ı Çorlu Şubesi ve Parantez Organizasyon işbirliği ile “ 15 TEMMUZ İLKOKULU'NUN” Yapımına katkı amaçlı SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ' ni gururla sunarız.

28 Mayıs 2017 Pazar günü ALİS HARİKALAR DİYARINDA çocuk Tiyatro oyunu. 
Havuzlar Mevkii Çorlu Kültür Merkezinde (Cumhuriyet Parkı) sahnelenecektir.

Seanslar: 13:00, 15:00, 17:00. Bilet ücreti tek fiyat olarak belirlenmiş olup, 10 TL'dir.

Bu bir TÜRK KIZILAY'I ÇORLU ŞUBESİNİN etkinliği olup, 
15 Temmuz İlkokulunun Yapımına katkı amaçlı olarak düzenlenmiş olup, ayrıca bilet bağışlayarak Tiyatroya gitmemiş çocukların etkinliğimize ücretsiz olarak katılımını sağlayabilirsiniz!

Yer : Havuzlar Mevkii Çorlu Kültür Merkezi Cumhuriyet Parkı 
İrtibat:Türk Kızılay'ı Çorlu Şubesi 
Telefon : 0282 651 5019

DİĞER BAŞLIKLAR

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamalarına Türk Kızılayı Çorlu Şubesi olarak katılım sağladık ve halkımıza çeşitli ikramlarda bulunduk Kurban Bereketi Yıl Boyu SürsünKızılay dünyanın 40 ülkesinde yürüttüğü kurban kesim faaliyetleriyle ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşuyor. Kurban etlerinizi onların sofralarına götürüyor. #YılBoyuSürsün www.kizilay.org.tr ÇBSK Öğrencilerine İlkyardım SemineriİLKYARDIM ÖĞREN HAYAT KURTAR Türk Kızılayı Çorlu İlkyardım Eğitim Merkezimizce Çorlu Belediye Spor Kulübü öğrencilerine Belediye Başkanımız Sn. Ahmet SARIKURT’UN da katılımıyla ilkyardım semineri verildi 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Günü 201815 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününde yaşananları unutturmamak için Kaymakamlığın düzenlemiş olduğu Programa Türk Kızılay´ı Çorlu Şubesi olarak Atatürk Heykel Meydanındayız. BAŞIMIZ SAĞOLSUNTüm ulusumuzu, Trakya´mızı, Çorlu´muzu yasa boğan tren kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah´tan rahmet, ailelerine baş sağlığı ve yaralılarımıza da acil şifalar dileriz.