TİYATROYA DAVET

TİYATROYA DAVET
Türk Kızılay'ı Çorlu Şubesi ve Parantez Organizasyon işbirliği ile “ 15 TEMMUZ İLKOKULU'NUN” Yapımına katkı amaçlı SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ' ni gururla sunarız.

28 Mayıs 2017 Pazar günü ALİS HARİKALAR DİYARINDA çocuk Tiyatro oyunu. 
Havuzlar Mevkii Çorlu Kültür Merkezinde (Cumhuriyet Parkı) sahnelenecektir.

Seanslar: 13:00, 15:00, 17:00. Bilet ücreti tek fiyat olarak belirlenmiş olup, 10 TL'dir.

Bu bir TÜRK KIZILAY'I ÇORLU ŞUBESİNİN etkinliği olup, 
15 Temmuz İlkokulunun Yapımına katkı amaçlı olarak düzenlenmiş olup, ayrıca bilet bağışlayarak Tiyatroya gitmemiş çocukların etkinliğimize ücretsiz olarak katılımını sağlayabilirsiniz!

Yer : Havuzlar Mevkii Çorlu Kültür Merkezi Cumhuriyet Parkı 
İrtibat:Türk Kızılay'ı Çorlu Şubesi 
Telefon : 0282 651 5019

DİĞER BAŞLIKLAR

Genel Başkanımız Dr. Kerem Kınık Şubemizi Ziyaret EttiTürk Kızılayı Genel Başkanı Sayın Dr. Kerem Kınık, Genel Başkan Yardımcısı Sayın İsmail Hakkı Turunç, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ercan Tan Çorlu Şubemizi ziyaret ederek bizleri m... Her yıl 28 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay haftası kutlu olsunDeğerli Çorlulular Kızılay Haftası hepimize kutlu olsun. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu OlsunCumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. 9 Eylül Dünya İlkyardım GünüTürk Kızılayı Çorlu Şubesi, Dünya İlkyardım Günü sebebi ile halkı bilinçlendirmek amacıyla çeşitli konularda canlandırma yaptı. Kurban Bayramınız Kutlu OlsunBirlik ve Beraberliğimizi, Dostluk ve Kardeşliğin en güzel şekilde yaşadığımız Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, Tüm halkımıza ve insanlığa sağlık, mutluluk ve esenlikler getirmesini dileriz. Yönet...