TİYATROYA DAVET

TİYATROYA DAVET
Türk Kızılay'ı Çorlu Şubesi ve Parantez Organizasyon işbirliği ile “ 15 TEMMUZ İLKOKULU'NUN” Yapımına katkı amaçlı SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ' ni gururla sunarız.

28 Mayıs 2017 Pazar günü ALİS HARİKALAR DİYARINDA çocuk Tiyatro oyunu. 
Havuzlar Mevkii Çorlu Kültür Merkezinde (Cumhuriyet Parkı) sahnelenecektir.

Seanslar: 13:00, 15:00, 17:00. Bilet ücreti tek fiyat olarak belirlenmiş olup, 10 TL'dir.

Bu bir TÜRK KIZILAY'I ÇORLU ŞUBESİNİN etkinliği olup, 
15 Temmuz İlkokulunun Yapımına katkı amaçlı olarak düzenlenmiş olup, ayrıca bilet bağışlayarak Tiyatroya gitmemiş çocukların etkinliğimize ücretsiz olarak katılımını sağlayabilirsiniz!

Yer : Havuzlar Mevkii Çorlu Kültür Merkezi Cumhuriyet Parkı 
İrtibat:Türk Kızılay'ı Çorlu Şubesi 
Telefon : 0282 651 5019

DİĞER BAŞLIKLAR

9 Eylül Dünya İlkyardım GünüTürk Kızılayı Çorlu Şubesi, Dünya İlkyardım Günü sebebi ile halkı bilinçlendirmek amacıyla çeşitli konularda canlandırma yaptı. Kurban Bayramınız Kutlu OlsunBirlik ve Beraberliğimizi, Dostluk ve Kardeşliğin en güzel şekilde yaşadığımız Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, Tüm halkımıza ve insanlığa sağlık, mutluluk ve esenlikler getirmesini dileriz. Yönet... 30 Ağustos Zafer Bayramı30 Ağustos Zafer Bayramımızı Çorlu Halkının yoğun ilgisiyle,büyük bir çoşkuyla kutladık. Türk Bayrağı,Kızılay balonları dağıtıp, çukulata ikramında bulunduk. Bağışçımız Merhum Üsrev AKTAŞI´I UnutmadıkMerhum Üsrev AKTAŞ´ın ölüm Yıldönümü nedeniyle 25.08.2017 (Cuma günü) saat 16:00´da Atatürk Heykel Meydanında Üsrev AKTAS Kizilay Is Merkezi Binası önünde halkımıza Lokma , Ayran ve Su ikramında bulunduk. 17 Ağustos 1999 Marmara Depremini Unutmadık17 Ağustos 1999 Marmara Depreminde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı rahmetle anıyoruz.