Kızılay Çorlu Şubesi Toplanan Erzakların Dağıtımına Başladı

Kızılay Çorlu Şubesi Toplanan Erzakların Dağıtımına Başladı
Yapılan etkinlikle ilgili olarak bilgiler veren Türkiye Kızılay Derneği Çorlu Şubesi Başkanı Selime Dodurka, "Türk Kızılayı olarak karşılıklı anlayış, hoşgörü, merhamet, yardımlaşma ve duygularının yoğun olarak yaşandığı Ramazan ayı dolasıyla her yıl olduğu gibi bu yılda belirli ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere Gıda Paketi bağış kampanyası düzenliyoruz.
2016 yılında yardımsever bağışçılarımız tarafından iletilen bin 79 adet gıda paketi toplamış ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmıştı. 2017 yılı için hedefimiz bin 200 adet gıda paketi toplamak" dedi.

DİĞER BAŞLIKLAR

Genel Başkanımız Dr. Kerem Kınık Şubemizi Ziyaret EttiTürk Kızılayı Genel Başkanı Sayın Dr. Kerem Kınık, Genel Başkan Yardımcısı Sayın İsmail Hakkı Turunç, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ercan Tan Çorlu Şubemizi ziyaret ederek bizleri m... Her yıl 28 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay haftası kutlu olsunDeğerli Çorlulular Kızılay Haftası hepimize kutlu olsun. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu OlsunCumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. 9 Eylül Dünya İlkyardım GünüTürk Kızılayı Çorlu Şubesi, Dünya İlkyardım Günü sebebi ile halkı bilinçlendirmek amacıyla çeşitli konularda canlandırma yaptı. Kurban Bayramınız Kutlu OlsunBirlik ve Beraberliğimizi, Dostluk ve Kardeşliğin en güzel şekilde yaşadığımız Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, Tüm halkımıza ve insanlığa sağlık, mutluluk ve esenlikler getirmesini dileriz. Yönet...