Kan bağış etkinliği düzenlendi

Kan bağış etkinliği düzenlendi

Türk Kızılayı Çorlu Şubesi'nin Atatürk Heykel Meydanı'nda düzenlemiş olduğu kan bağışı organizasyonunda Çorlu halkının ilgisi büyük oldu.

22-23 Nisan tarihleri arasında yapılan organizasyonda 282 ünite kan toplandığını belirten Çorlu Kızılay Şube Başkanı Selime Dodruka:" Çorlu'da hafta sonu gerçekleştirdiğimiz kan bağışp organizasyonu kapsamında 282 ünite kan topladık. Türk Kızılay'ı Çorlu Şubesi olarak halkımıza ikram aracımızdan çorba, çay, kahve ikramında bulunarak, çocuklarımıza Türk Bayrağı, Türk Kızılay logolu balon, gofret ve lokum dağıttık. Bizim bu mücadelemizde yanımızda olan Çorlu halkımıza teşekkür ederiz" sözlerine yer verdi.

DİĞER BAŞLIKLAR

Türk Kızılay´ı Çorlu Şubesi olarak Berat Kandili nedeniyle halkımıza lokum ikramında bulunduk.Berat Kandilinizi kutlar,ülkemize ve tüm insanlığa mutluluk,huzur ve barış getirmesini dileriz. Yönetim Kurulu Adına Şube Başkanı Selime Dodurka TRAKYA GENEL SANAYİ VE TİCARET FUARITürk Kızılay’ı Çorlu Şubesi, Çorlu Kan Bağış Merkezi ve İlk Yardım Eğitim Merkezi olarak Trakya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarına katılım sağladık . Kan bağış etkinliği düzenlendiÇORLU HALKININ İLGİSİ YOĞUN OLDU Regaip Kandiliniz Mübarek OlsunÜc ayların baslangıcı olan Mübarek Regaib Kandilinizi kutlar, tüm insanlığa sevgi, huzur, kardeşlik ve barış getirmesini dileriz. Yönetim Kurulu Adına Sube Baskani Selime Dodurka Türk Kızılayı Çorlu Şubesi SODAM Gönüllülerini Ziyaret EttiEğitim programlarını tamamlamış olan kadınlarımıza Başarı ve Katılım belgelerini taktim ederek 8 Mart Dünya Emekçi kadınlar gününü bir arada kutladık.