Kan bağış etkinliği düzenlendi

Kan bağış etkinliği düzenlendi

Türk Kızılayı Çorlu Şubesi'nin Atatürk Heykel Meydanı'nda düzenlemiş olduğu kan bağışı organizasyonunda Çorlu halkının ilgisi büyük oldu.

22-23 Nisan tarihleri arasında yapılan organizasyonda 282 ünite kan toplandığını belirten Çorlu Kızılay Şube Başkanı Selime Dodruka:" Çorlu'da hafta sonu gerçekleştirdiğimiz kan bağışp organizasyonu kapsamında 282 ünite kan topladık. Türk Kızılay'ı Çorlu Şubesi olarak halkımıza ikram aracımızdan çorba, çay, kahve ikramında bulunarak, çocuklarımıza Türk Bayrağı, Türk Kızılay logolu balon, gofret ve lokum dağıttık. Bizim bu mücadelemizde yanımızda olan Çorlu halkımıza teşekkür ederiz" sözlerine yer verdi.

DİĞER BAŞLIKLAR

Kadir Geceniz Mübarek OlsunBu mübarek gecenin bereketinden nasiplenmek umuduyla Kadir Geceniz mübarek olsun MÜGE yaz 2868´e gönder, 10 TL ile destek ol.Ramazan’da yoksul öğrencilerimizin bayram harçlığı sizden olsun. Çocukların yüzü seninle gülsün. Kızılay, Ramazan’da 10 Milyon Kişinin Yüzünü GüldürecekRamazan’da daha fazla iftar ve sahur sofrasına hayırseverlerin yardımlarını ulaştırmak için “Ramazan’ı Bu Hilalin Altında Paylaşalım” sloganıyla yardım kampanyası başlatan Kızılay, kendi öz kaynaklarından da yüzbinlerce ... 18-24 Mart Yaşlılar Haftası18-24 Mart "Yaşlılar Haftası" nedeniyle Türk Kızılay´ı Çorlu Şubesi olarak Çorlu Huzurevi Müdürlüğü´nün Mübarek Regaip kandili için düzenlemiş olduğu Mevlude katılım sağladık. Ruhu genç, eli öpülesi... Regaip Kandiliniz Mübarek OlsunÜç ayların başlangıcı olan Mübarek Regaip Kandilinizi kutlar, tüm insanlığa sevgi, huzur, kardeşlik ve barış getirmesini dileriz.Yönetim Kurulu Adına Şube Başkanı Selime Dodurka