Çorlu Kızılay Yangın Eğitimlerine Başladı

Çorlu Kızılay Yangın Eğitimlerine Başladı

Bu Eğitimi Almalısınız Çünkü;

Kazalarda ve afetlerde en tehlikeli müdahale şekli , bilinçsiz ve yetersiz müdahaledir. Yeterli bilgi ve beceri olmadan yapılan müdahaleler olayın büyümesine, can ve mal kaybının artmasına sebep olur. Yangın ise bu tür sonuçların görüldüğü en kötü afet şeklidir ve her zaman her yerde karşınıza çıkabilir yeri ve zamanı yoktur.

Tatbikatlı yangın eğitimlerimizde, tecrübeli yangın eğitmenimiz kontrolünde metal tava içinde oluşturulan ateşe yangın tüpleri ile müdahale edilmektedir. Uygulamalı olarak yangın eğitimi alan kişiler, iş yerlerinde yangın ekiplerinde görev alabilmektedir. 

Eğitim Sonrasında, bu kişiler başlangıç yangınına ya da yayılmış olan yangına doğru malzeme ile ve doğru şekilde müdahale etmesi, söndürmesi ya da yayılmasını engellemesi hedeflenmektedir.

 

Yangın Eğitimleri

DİĞER BAŞLIKLAR

Kadir Geceniz Mübarek OlsunBu mübarek gecenin bereketinden nasiplenmek umuduyla Kadir Geceniz mübarek olsun MÜGE yaz 2868´e gönder, 10 TL ile destek ol.Ramazan’da yoksul öğrencilerimizin bayram harçlığı sizden olsun. Çocukların yüzü seninle gülsün. Kızılay, Ramazan’da 10 Milyon Kişinin Yüzünü GüldürecekRamazan’da daha fazla iftar ve sahur sofrasına hayırseverlerin yardımlarını ulaştırmak için “Ramazan’ı Bu Hilalin Altında Paylaşalım” sloganıyla yardım kampanyası başlatan Kızılay, kendi öz kaynaklarından da yüzbinlerce ... 18-24 Mart Yaşlılar Haftası18-24 Mart "Yaşlılar Haftası" nedeniyle Türk Kızılay´ı Çorlu Şubesi olarak Çorlu Huzurevi Müdürlüğü´nün Mübarek Regaip kandili için düzenlemiş olduğu Mevlude katılım sağladık. Ruhu genç, eli öpülesi... Regaip Kandiliniz Mübarek OlsunÜç ayların başlangıcı olan Mübarek Regaip Kandilinizi kutlar, tüm insanlığa sevgi, huzur, kardeşlik ve barış getirmesini dileriz.Yönetim Kurulu Adına Şube Başkanı Selime Dodurka