Çorlu Kızılay Yangın Eğitimlerine Başladı

Çorlu Kızılay Yangın Eğitimlerine Başladı

Bu Eğitimi Almalısınız Çünkü;

Kazalarda ve afetlerde en tehlikeli müdahale şekli , bilinçsiz ve yetersiz müdahaledir. Yeterli bilgi ve beceri olmadan yapılan müdahaleler olayın büyümesine, can ve mal kaybının artmasına sebep olur. Yangın ise bu tür sonuçların görüldüğü en kötü afet şeklidir ve her zaman her yerde karşınıza çıkabilir yeri ve zamanı yoktur.

Tatbikatlı yangın eğitimlerimizde, tecrübeli yangın eğitmenimiz kontrolünde metal tava içinde oluşturulan ateşe yangın tüpleri ile müdahale edilmektedir. Uygulamalı olarak yangın eğitimi alan kişiler, iş yerlerinde yangın ekiplerinde görev alabilmektedir. 

Eğitim Sonrasında, bu kişiler başlangıç yangınına ya da yayılmış olan yangına doğru malzeme ile ve doğru şekilde müdahale etmesi, söndürmesi ya da yayılmasını engellemesi hedeflenmektedir.

 

Yangın Eğitimleri

DİĞER BAŞLIKLAR

Türk Kızılay´ı Çorlu Şubesi olarak Berat Kandili nedeniyle halkımıza lokum ikramında bulunduk.Berat Kandilinizi kutlar,ülkemize ve tüm insanlığa mutluluk,huzur ve barış getirmesini dileriz. Yönetim Kurulu Adına Şube Başkanı Selime Dodurka TRAKYA GENEL SANAYİ VE TİCARET FUARITürk Kızılay’ı Çorlu Şubesi, Çorlu Kan Bağış Merkezi ve İlk Yardım Eğitim Merkezi olarak Trakya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarına katılım sağladık . Kan bağış etkinliği düzenlendiÇORLU HALKININ İLGİSİ YOĞUN OLDU Regaip Kandiliniz Mübarek OlsunÜc ayların baslangıcı olan Mübarek Regaib Kandilinizi kutlar, tüm insanlığa sevgi, huzur, kardeşlik ve barış getirmesini dileriz. Yönetim Kurulu Adına Sube Baskani Selime Dodurka Türk Kızılayı Çorlu Şubesi SODAM Gönüllülerini Ziyaret EttiEğitim programlarını tamamlamış olan kadınlarımıza Başarı ve Katılım belgelerini taktim ederek 8 Mart Dünya Emekçi kadınlar gününü bir arada kutladık.